Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
KÜRESEL CORONA VİRÜS SALGINI
22.05.2020

Tahir ZAN - Ziraat Teknikeri

 KÜRESEL CORONA  VİRÜS  SALGINI

2016 yılından beri farklı laboratuar ortamında aşının antikor üretme/üretmeme dahil, gizli planla yapılan çalışmalar sonucu, bilerek ve isteyerek üretilen ölümcül Corona virüsün Dünyanın her tarafına sirayet ederek, insanları neden hedef alıp bir şekilde öldürdüğüne dair elde mesnet, dayanak kayıt, bulgu veya teyitli bilgi olmadığından, önümüzdeki kritik süreç kendi seyrinde gitmeyecektir.

Network analiz verileri, CORONA COVİD-19 virüs salgının bana göre "bize söylediği" size göre "söylemek istediği" ancak söyleyemediği, gizli saklı mesajdan yeterince ders alınmadığı/alınmayacağı tarafımca çoktan fark edilmiştir.

Deşifre etmemin nedeni, normalleşme süreci aşamalı halde seviyeli olarak başlatılsa bile, neden-sebep ilişkileri gereği, ölümcül Corona virüsle iyi geçinme yükümlülüğümüz söz konusu olacaktır.

Bakınız, teoriler her zaman uygulanabilir olursa, teoriye dayanabilen uygulamaların,  ne denli anlamlı olduğunu o zaman daha iyi fark ederek, doğruluğu kadar yanlışın da deneylerle ispatlanması gerektiğini görürsünüz. Hayatımızın işlevsel teorilerini, dar çerçeveyle sınırlandırırsanız, tek göze sahip teorinin heyecanını bitirir, sayısız göze sahip pratiğin aklını başını tamamen yok edersiniz. 25.05.2016 tarihli "Teorinin Gizemi Pratikte Saklıdır" konu başlıklı yerel makalemde belirtmiştim. (Google)

Yaşamı olanaksız kılınmış Mars gezegenine mümkünse farklı açıdan bakılması gerektiğini belirtmemin gerekçesi umarım anlaşılmıştır.

Gelinen noktaya baktığımda, hatırı sayılır hayvanlar farklı takson basamaklarla teşhis edilmek suretiyle, ölümcül Covid-19 virüsü haklı/haksız, bilerek/isteyerek laboratuar ortamında üretilip hayatımıza girmiştir.

Dünyada Covid-19 virüs test sonucuna bağlı vaka sayısının hızla arttığı, tanı konulan vakalar açısından can çekişen insanların yaşama mücadelesi verdiği, tedaviye bağlı kısmen iyileşme sağlanırken, naklen izlenen salgının bazılarında hayati tehlikenin devam ettiği, alınan tedbirlere ve uygulanan tedaviye rağmen, virüse bulaşan insanlar bir şekilde acılarla hayatını kaybetmiştir./kaybedecektir.

Dünyamızda gittikçe artan plansız hızlı nüfusun beslenme ve barınma ihtiyacının karşılanmasında açlık, kıtlık, bilinen/bilinmeyen HASTALIK, yoksulluk ve sefalet trend çıkmazı yaşanacağını, 03.01.2017 tarihli "Dünyayı Bekleyen Trend Çıkmazı" konu başlıklı yerel makalemde belirtmemin nedenini şimdi net anladınız mı? (Google)

Dünyanın doğal dengesi ve ekosistemi bozulmuş halde, sıkı tedbirlerin zamanında alınmaması, kısıtlamalar dahil sokağa çıkma yasağı ihlali, maske temini ve kullanımı, izole, aradaki sosyal mesafenin korunamaması, saklı vakalar, teşhis edilemeyen bulaştırıcılarla birlikte, eldeki mesnet ve dayanaklara bağlı, ölümcül virüsün başlangıçta önemsenmediği mevcut izlerden görülmekle, gerekli önlem ve tedbirlerin alınmasında neden zafiyet oluştuğunu, salgınla mücadelede niçin can kaybı yaşandığını sorarlar?

Genetik teknolojilerle ekosistemi bozarak hayvanlara ve bitkilere yönelik, bilimsel anlamda başka bir canlının genetik özelliğini aktarmaya esas DNA’sına GEN yerleştirmek veya GEN çıkarmak üzere, yerleştirdiğiniz ve çıkardığınız şifreli GEN’in, şifresiz halde nereye gittiğini bilen var mı? Açıklama bekliyorum. Vurgu yapmamın nedenini şimdi anladınız mı? Teoriye ihanet eden pratikler gibi, demek ki bu işler GEN çıkararak veya GEN yerleştirmekle bitmiyormuş. Bu nedenle faydalı ve zararlıların birlikte niçin yaşaması gerektiğini 05.07.2016 tarihli "Genetiği Değiştirilmiş Şifreli Organeller - GDO"  konu başlıklı yerel makalemde belirtmiştim. (Google)

Kimse kusura bakmasın, Çin Devletinin Merkez Bankasındaki Dolar cinsinden rezerv, Amerika Birleşik Devletlerini gün geçtikçe telaşla uykusunu kaçırmıştır. Gizli dengenin burada saklı olduğunu,  23.11.2015 tarihli  "Küresel Faust  Ekonomik Savaşları Başladı" konu başlıklı yerel makalemde belirtmemin bir nedeni vardır. (Google)

Açıklama zaruriyetimin nedeni, Virüsün hangi sektöre hizmet ettiği, hangi sektörü hedef aldığı saklı kalmak kaydıyla tarafımca bilinmekle, salgının hızla yayılmasının tehlikeli, düşündürücü ve ölümcül risk oluşturmasına esas Ülkelerin ekonomi, askeri, uzay sanayi,  endüstri, teknoloji vb. etkilemeye yönelik sistemin çökertilmesi amaçlanmıştır.

Süzülmüş güçlü analizim, geleceği tehdit eden haklı-haksız İNSAN KAYNAKLI işbu ölümcül Corona virüsün dersine iyi çalışmamış halde, kendi işini çok iyi bildiğini/yaptığını, tecrübe, deneyim kazanmak için şaşırtıcı halde, "kendini yenileyip geliştirmek üzere kamufle ile faustla geri dönüşümün" muhteşem olacağını, dalgalar halinde tehlikeli yayılarak aramıza tekrar katılmasından sonra geç anlaşılacağını göstermektedir.

Neticede; Dünyayı etkilemeye yönelik eylemli/eylemsiz, bilerek/isteyerek, göz yumularak gizli planla ölümcül Corona virüs salgının bir şekilde yapıldığı, bilgi kirliliğine dayalı kafadan sapmalar yerine ekonomik kriz buhranın kaçınılmaz yaşanacağının analiz edilemediği, gizli-saklı planla Ülkelerin çökertilmesine yönelik çıkmaza doğru sürüklendiğinden sonra geç anlaşılacaktır. 

Benim severek saygıyla eğildiğim, ürün vermek zorunda olmayan muzdarip bitkiler ile ağlamaklı hayvanlar tarafından desteklenip, farklı organizmalarla bir şekilde aramıza katılan hatırı sayılır Corona Covid-19 virüsün, dersine iyi ÇALIŞMAMIŞ halde, belalı insanları neden ayrıt etmediği, istemeyerek de olsa yanlış yönlendirmeye bağlı masum insanları öldürmeye yönelik kastı olmadığı, bilerek/isteyerek zarar verme niyeti taşımadığı, nedametle masum olduğu bitkiler ile hayvanlar tarafından iddia edilmektedir.

Sonuç; Sebebiyet verenler ile göz yumanlar belli olmakla, neden sebep sonuç ilişkileri tarafımca masaya yatırıldığında, eylemle kasıtlı kabul edilemez ölümlerin yaşanmasından sonra görüldüğü üzere, tedbirsizliğin bedelinin çok ağır olduğu, ölümcül Corona virüsün önemsenmediği, çözümsüz halde ders alınmadığı, kaderlerine terk edilmiş/ölmüş insanların dilinden anlaşılmakla, Dünyamız yeni bir sürece girmiştir.

Eylem ile illiyet bağı gereği, güya koruyucu aşı/ilaç üzerinden ranta dayalı isteyerek/istemeyerek de olsa cinsiyet, kan grubu, altın, petrol, su kaynakları, toprak, coğrafi yapı, jeopolitik, jeostrateji, üstün hakimiyet ile EKONOMİK KRİZE bağlı ülkelerin çökertilmesi üzerinden, insanları öldürmeye yönelik, haklı/haksız ve hukuksuza neden bilerek ve isteyerek kasıtlı eylemle bilinçli olarak ölümcül Covid-19 Corona virüs salgını yapıldığı yöndedir.

Bilgi ve yüksek takdirlerinize dikkatle ve önemle saygılarımla arz ederim. 19.05.2020

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 68250 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM