Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
YENİ NESİL STRATEJİK NÜKLEER FÜZELER
05.12.2017

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

YENİ NESİL STRATEJİK NÜKLEER FÜZELER

Günümüz teknolojisinde yaşanan hızlı değişimlerle, NÜKLEER GÜCÜNÜ tamamlayan Kuzey Kore’nin geliştirdiği KITALARARASI gizli-saklı yeni nesil füzeyi, 29.11.2017 günü saat 13.30’da saklı yer/hava koordinatlı yerden fırlatıp, Japon Denizinde gerçekleştirdiği test-deneme başarıyla sonuçlanmıştır.

Kuzey Kore toprak bütünlüğü ve ulusal güvenliğini korumak amacıyla, stratejik NÜKLEER üstün askeri gücünü nasıl geliştirdiği tarafımca yakinen çok iyi bilinmektedir.

Hiç kimse tarafından bilinmezken, Kuzey Kore’nin nükleer savaş alarmla YAPAY DEPREME sebep olan termoNÜKLEER ATMOSFER SİLAHI kullanacağını ve kıtalararası Nükleer başlıklı uzun menzilli BALİSTİK füze denemek üzere test etmeye hazır olduğunu Dünyada benden başka bilen yoktur.

08.08.2017 tarihli yerel makalemde fark edilmeyen yakın ve yıkıcı tehlikeye dikkat çekerek yüksek analizle açıkça belirtmiştim. Türkiye’yi Daraltıp Jenerik Büyütme Jeostratejisi-1 (Google)

Aynı makalemde Amerika Birleşik Devletleri Başkan Sayın Donald TRUMP ve Kurmaylarına,  AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİN de YERLE BİR OLACAĞINI dikkate alarak, gizli hamleyi derin süzülmüş analizlerle ENİNE/BOYUNA acilen masaya yatırmalarının kendi çıkarlarına olacağını yazılı/sözlü belirtmiştim. (Google)

Deşifre etmemin nedeni, birileri Kuzey Kore’yi NÜKLEER savaşı başlatmaya yönelik, dünyanın altını üstüne getirmeye test etmeye kimse zorlamasın. Belirtmiştim. (Google)

Gelinen noktaya baktığımda;

1-Kuzey Kore 02.09.2017 günü 15.30’da richter ölçeği 7.0 şiddetinde, güya 6.3 ölçümlü ardından 5.0 artçı YAPAY DEPREME sebep olan geliştirilmiş termoNÜKLEER HİDROJEN BOMBASINI saklı yerde başarıyla denemiştir. 03.09.2017 günü yerel makalemde açık ve net belirtmiştim.  Türkiye’yi Jenerik Büyütme Jeostratejisi-2 (Google)

2-Kuzey Kore 29.11.2017 günü saat 13.30’da, KITALARARASI geliştirilmiş “HWASONG-15” kısmen güdümlü füzeyi gizli-saklı yer/havadan fırlatıp, 5.000 km. irtifaya (yüksekliğe) ulaştıktan sonra 1.000 km. uzakta bulunan Japon Denizindeki hedefe kilitlenip vurarak yüksek başarıyla denemiştir. PENTAGON tarafından meçhul olarak tanımlanan cisim doğrulandı.

3-Rusya stratejik gücünü yükseltmek amacıyla, Batı ile gerilen ilişkilere karşı, geliştirilmiş “SARMAT” füzesinden daha üstün yeni nesil termoNÜKLEER “SATAN-2” füze silahını gerçekleştirdi. Nükleer başlıklı SATAN-2 füzeleri Avrupa’yı 24 dakikada yerle bir edebilecek kapasiteye sahiptir. Bilesiniz.

Peki, nasıl olacak?

Türkiye’nin coğrafi stratejik konumu gereği, ASKERİ GÜÇ ve ASKERİ ÜSTÜNLÜK bakımından sınırda/sınır ötesi konuşlandırılmış BALİSTİK FÜZE tehdidine karşı, kıtalararası yeni nesil FÜZE silahı geliştirmek zorundadır.

Sahip olduğum termoNÜKLEER, AURORAL, yüksek FREKANS ENERJİ dalgaları, ELF-VLF-LEF dalgaları, ATMOSFER-DEPREM-İKLİM silahı, geliştirilmiş teknolojik RADAR sistemleri, fark edilmeyen ELEKTROMANYETİK vuruşlar, jeoFİZİK, JeoSTRATEJİ vb. teknolojiyi geliştirmeye DEĞER dinamik bilgim gizli saklıdır.

Bana ait; “Uzay Bilimleri Neden Önemsenmiyor“ 27.05.2016 tarihli (Google)

“Uzayda Hipersonik Nükleer Strateji”  04.08.2016 tarihli (Google)

“Nükleer Deniz Stratejisi” 08.08.2016 tarihli (Google)

“25 Mach-Sarau Üzeri Füze ve Uçak Akrobasi Şovu”  01.09.2016 tarihli (Google)

“Anti-Uydu Teknolojisi”  04.01.2017 tarihli (Google)

“Erzinde Auroral Dalgaların Değişim Transferi” 19.09.2017 tarihli (Google) yerel makalemde belirtmemin bir nedeni var.

Türkiye’nin Rusya ile sözleşme imzaladığı teknolojisi geride kalmışS-400” füze sistemi ile teknik işlerin asla yürümeyeceği geç anlaşılacaktır.

Türkiye’de bana imkânlar verilmiyor/tanınmıyor ve hiç kimsenin umurunda değilse, Türkiye’nin geleceğine yönelik yüksek teknolojiye dayalı termoNÜKLEER vb. üretilemeyecekse sorun var demektir.

Neticede; DÜNYANIN DENGESİNİ DEĞİŞTİREBİLECEK Kuzey Kore’nin nükleer güç olması, termoNÜKLEER “HWASONG-15” füzenin yüksek başarıyla denenmesi,  Rusya’nın geliştirilmiş termoNÜKLEER stratejik nükleer başlıklı “SATAN-2” füzesini test etmesi, Amerika Birleşik Devletleri ile Avrupa Birliği Ülkelerin söz konusu stratejik Nükleer füzelerin menzilinde olması,

Amerika Birleşik Devletleri ile Müttefik Ülkelerin uykusu çoktan kaçmıştır.

Sonuç; Türkiye’nin yeni umudu ve hayatı geliştirilmiş yüksek teknoloji olmakla, Türkiye’nin zorlu coğrafi jeoSTRATEJİK konumu gereği egemenliği ve ulusal güvenliği korumak amacıyla, Türkiye NÜKLEER ASKERİ güç ve ASKERİ üstünlüğü tesis etmekten başka seçeneği kalmamıştır./yoktur.

Bilgi ve yüksek takdirlerinize DİKKATLE ve ÖNEMLE saygılarımla arz ederim. 30.11.2017

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 67984 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM