Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
ERZİNDE AURORAL DALGALARIN DEĞİŞİM TRANSFERİ
21.09.2017

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

ERZİNDE AURORAL DALGALARIN DEĞİŞİM TRANSFERİ

Global endüstri çağımızdaki teknolojide yaşanan hızlı gelişmelere karşı, Türkiye’nin zayıf STRATEJİSİ yerine, yeni teknolojik değişimlerle termoNÜKLEER, JeoFİZİK ve JeoSTRATEJİYİ geliştirmeye DEĞER fark edilmeyen sıra dışı EKONOMİK KAZANIMLAR tarafımca hedeflenmiştir.

Türkiye’yi Dünyanın en GÜÇLÜ SİLAHA ve üstün ASKERİ GÜÇE sahip olabilecek,

Alaska Gakona’dan daha üstün geliştirilmiş ATMOSFER SİLAHI, DEPREM SİLAHI, İKLİM SİLAHI vb. için YÜKLENECEK gizli ENERJİYİ, saklı FREKANSLARLA değiştirip, Dünyada istenilen yere YÖNLENDİRMEK suretiyle ELEKTROMANYETİK vuruşlar yapabilecek çapraz AURORAL askeri PROJE fikrim ortaya çıkmıştır.

FİZİBİLİTESİ bana ait gizli-saklı plan ve programla, geliştirilmiş ATMOSFER-DEPREM-İKLİM SİLAHI vb. üretecek YÜKSEK FREKANS ENERJİ DALGA YAYICI ASKERİ istasyonu Erzin/HATAY’da tesis edilecektir.

Sahip olduğum termoNÜKLEER, jeoFİZİK mühendisliği vb. dinamik bilgime dayalı, tasarımı, keşif özeti, metrajı, maliyeti, FİZİBİLİTESİ bana ait sıra dışı ERZİN AURORAL askeri proje TARAFIMCA yürütülecektir.

İzlenim, denetim, kontrol ve değerlendirme GENEL KURMAY BAŞKANLIĞINCA yapılacaktır.

ATMOSFERİ manipüle etmek genel amaç olmakla, saldırı ve savunma silahları üreterek, mekik, füze, roket, uçak vb. ne varsa elektronik işlevleri yürüten teknolojileri işlevsiz hale getirmek, alçak irtifada uçan tüm hava araçlarını imha etmek, istenilen Devletin tüm iletişim sistemlerini anında çökertmek, DENİZALTILARA giden RADYO sinyallerini ELF dalgalarıyla engellemek, denizaltıları tam isabetle vurmak vb. özel amaçlanmış halde tarafımca öngörülmektedir.

İstasyonun güvenliği, geliştirilmiş teknolojik RADAR sistemleriyle, hangi Ülkeden olursa olsun 28.500 km. çapında enine boyuna tehdit oluşturacak her cisim ELEKTROMANYETİK vuruşla anında yok edilecektir./görülecektir.

Milyon Doları bulacak tesisin 2 nci yılda tamamlanması, çapraz ve karmaşık AURORAL saklı kalmak kaydıyla, 3 ncü yılın ilk çeyreğinde YÜKSEK FREKANS ENERJİ DALGALARINI YAYMAYA HAZIR hale getirilerek ATMOSFER silahı, 2 nci çeyreğinde DEPREM silahı, 3 ncü çeyreğinde İKLİM silahı, 4 ncü çeyreğinde DENİZALTILAR ile ATMOSFERDE uçan her cisim ELEKTROMANYETİK vuruşla imha edilmeye hazır hale getirilecektir. Test edilerek görülecektir.

Bu anlamda; Plansız, çarpık, düzensiz, yanlış, dağınık Erzin daraltılıp büyütülecektir.

Mülkiyeti Devletin hüküm ve tasarrufu altındaki saklı yerde bulunan Erzin’de tesis edilecek istasyonun 30 km. çapında, tarafımca tespitli koordinatlı yer sathı üzerinde, sadece bitki örtüsü kalacak biçimde, şehir, köy/mahalle içerisinde isabet eden mesken, apartman, bina, tesis, depo, işyeri vb. ne varsa yıkılarak yerleşime kapatılacaktır.

Erzin’de sürdürülebilir modern tarım, tarımsal sektörle mutlaka buluşturulacaktır.

Yükseklik kod farkını dikkate alarak, her biri 40 m. eninde, 20 m. derinliğinde, saklı uzunlukta daire biçimli, içerisi 8 paralel bölümden oluşan Akdeniz suyu ŞEHİR İÇİNDE dolaşacak sistemle birlikte, bana ait 1.550 m. yüksekliğinde Dünyanın en yüksek kulesi (Google) tesis edilmesi asla hayal değildir./mümkündür.

Peyzaj ve mimarisi tarafımca tasarlanmış Dünyada farkındalıklı yaşanabilir çağdaş yeni Erzin kurabilecek azim ve kudretindeyim.

Neticede; Rusya’ya İKLİM SİLAHIYLA saldırılması, saklı Ülkelere DEPREM SİLAHIYLA saldırılması, Dünyanın her yerinde İKLİM ANOMALİLERİ yaşanması, Amerika Birleşik Devletlerinin büyük bir bölgesini vuran HARLEY kasırgasından 1 hafta sonra tarihin en büyük devasa canavar kasırgası olarak kaydedilen IRMA ve JOSE birlikte Amerika’yı vurması tarafımca çok iyi bilinmekle gizli-saklıdır.

Sonuç; Türkiye’nin yeni umudu ve hayatı geliştirilmiş YÜKSEK TEKNOLOJİYE dayalı, Erzin/HATAY’da yüksek frekans enerji dalgaların yayılması ile AURORAL dalgaların değişim transferi gerçekleştirilmesi tarafımca hedeflenmiştir.

Bilgi ve yüksek takdirlerinize DİKKATLE ve ÖNEMLE saygılarımla arz ederim. 19.09.2017

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 67970 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM