Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
TÜRKİYEYİ DARALTIP JENERİK BÜYÜTME JEOSTRATEJİSİ-2
06.09.2017

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

TÜRKİYEYİ DARALTIP JENERİK BÜYÜTME JEOSTRATEJİSİ-2

Sahip olduğum fark edilmeyen gizli yeteneğime dayalı sıra dışı bilgi dinamiğim mevcut olduğu halde, TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMEYE DEĞER yeni teknolojik DEĞİŞİMLERLE, Türkiye’yi jenerik büyüterek LOKOMOTİF ÜLKE konuma getirebilecek azim ve kudretindeyim.

Dünyada ilk ve tek; Amerika Birleşik Devletlerinin (Alaska Gakona – H.A.A.R.P) bölgesinde yüksek FREKANSTA oluşturulan YÜKSEK ENERJİ çıkışlarını, gizli-saklı yöntemle şifreli VERİCİLERİ ve DALGA FREKANSLARI absorbe ile KONTROL ederek DOST DALGA FREKENSLARA çevirip, Dünyanın herhangi bir yerine yönlendirip ELEKTROMANYETİK vuruşla ATMOSFER SİLAHI  olarak,  

İstenilen FAY HATTINA yönlendirip geliştirilmiş DEPREM SİLAHI olarak KULLANMA veya ENGELLEME imkân ve kabiliyette olduğumu Dünyaya seslenerek belirtmiştim. (Google)

Amerika Birleşik Devletlerinin müttefiki Güney Kore ile Pasifik Okyanusu’ndaki Guam Adası açıklarında her yıl “Ulchi Özgürlük Koruyucusu” olarak düzenlenen ORTAK askeri tatbikatı TEHDİT gören Kuzey Kore, ulusal güvenliğini korumak amacıyla nükleer savaş alarmla termoNÜKLEER ATMOSFER SİLAHI kullanacağını ve Nükleer başlıklı uzun menzilli balistik füze deneyeceğini belirtmiştim.  (Google)

Kuzey KORE, Güney Kore ve Japonya üzerinden Amerika Birleşik Devletlerinin DENİZ-HAVA üssü, KARA birliklerinin bulunduğu ÖZERK Guam Adası açıklarına, 2017 içerisinde hidrojen-nükleer başlık taşıyabilen geliştirilmiş orta-uzun menzilli 13 adet BALİSTİK FÜZE denemesi yapmıştır.

2 gün önce sabaha karşı Amerika Birleşik Devletleri orta menzilli 1 adet BALİSTİK FÜZE denemesi yapmıştır.

Kuzey Kore dün gece merkezi richter ölçeği 7.0 şiddetinde, güya 6.3 ölçümlü ardından 5.0 artçı YAPAY DEPREME sebep olan geliştirilmiş HİDROJEN BOMBASI denemiştir.

9 saklı Ülke Atom bombalarına sahip iken, hangi BİRLEŞMİŞ MİLLETLER niçin tek taraflı kınama yapıyor.

Açıklama zaruriyetimin temelinde, Birileri Kuzey Kore’yi Nükleer savaşı başlatmaya yönelik, dünyanın altını üstüne getirmeye test etmeye kimse zorlamasın.

Neden BARIŞ tehlikeli bir hayal olarak görülüp BARIŞA güvenilmiyor?

Çünkü; SAVAŞLARDAN değil, BARIŞTAN korkulduğu bir dünyada yaşıyoruz.

Deşifre etmemin gizli nedeni, KOZEY KORE, Güney Kore ile Japonya’ya asla düşman değildir.

Bana ait çapraz-yatay TAKTİK JEOSTRATEJİ ile karmaşık-dikey TAKTİK JEOPOLİTİĞİMİN ne denli haklı-doğru olduğu, blöfle-derin anlaşma ile GERİLİMİ faustla sahneleyip ARTIRARAK karşılıklı ÇIKARLARA dayalı, Amerika Birleşik Devletlerinin Kuzey Kore’ye asla düşman olmadığı sonradan anlaşılacaktır.

Peki nasıl olacak?

Hidrojen Bombası denemesi nedeniyle Kuzey Kore’yi kınayan Ülkeler, arka plandaki gizli-saklı Ülkelerin ÇÖKERTİLMESİ ile EKONOMİK KAZANIMLARI amaçlayan oyunu göremeyecek kadar ne yazık ki TAKTİK STRATEJİDEN yoksun ZAYIF JEOSTRATEJİ yürüttüğü geç anlaşılacaktır.

Amerika Birleşik Devletlerinin yeni-saklı EKONOMİK PAKETİ nedeniyle, FED’e rağmen, DOLARIN Ülkeye girişi hedeflenmiştir. Çünkü; Amerika Birleşik Devletleri kendi iç sorunlarına odaklanmak zorundadır. Amerika Birleşik Devletlerinin belalı/belasız hiçbir Müttefike ihtiyacı yoktur. Belirtmiştim. (Google)

Türkiye hukuksuz uygulamalarla YANLIŞ SANAYİYE bağlı hayalet BÜYÜK/küçük ŞEHİRLERE, yanlış ve hatalı TARIMLA ÇÖLLEŞMEYE hızla ilerlemektedir.

Türkiye genelinde 1.,2.,3. sınıf tarımsal araziler rant için tahrip-işgal edilmiştir.

Sebebiyet verenler BELLİ olmakla, binaların inşaatı bitirildikten sonra yerleşim planı uyarlanıp çizilmiş halde TARUMAR EDİLEREK imarlı/imarsız yerleşim yerleri açılmıştır.

Devletin hüküm ve tasarrufu altında bulunan mülkiyeti Hazineye, Ormana ait yerler, KIYILAR hukuksuzca işgal edilmiştir.

İşgaldeki tatil köyü, site, apartman, mesken, tesis, yapı, işyeri ne varsa yıkılarak tapuları iptal edilecektir.

ÇAĞDAŞ ÜLKELER yaşanabilir halde ÇEVREYİ güzellikler içerisinde koruyup DOĞAYA GÜZELLİKLER katarken,

Türkiye’nin plansız, düzensiz-çarpık, güvensiz şehirleri, bozuk satıhlı yolları, çukurlu-tozlu cadde-sokakları, sorunlu alt/üst yapıları, trafik çileleri, farelerin cirit attığı açıktaki kanalizasyonları, sanayi-kirli atıkları, tehlike saçan enerji-telefon kabloları, doğal gaz hatları, delik-deşik su hatları, musluklardan akmayan suları, dere yatağındaki yerleşim yerleri, yağmur yağdığında sulara gömülen metro-alt geçitleri, evler-işyerleri vb.

Görüntü, gürültü, çevre kirliliği, yaşanabilir olmaktan çıkmış HAYALET ŞEHİRLERDEN görülmekle, modern KENTLEŞMELER geri plana atılmıştır.

Türkiye’de Konu uzmanı olmayanların TARIMA neden yön veremediği ve niçin GELİŞTİREMEDİKLERİ, tarımsal faaliyetlerin üretim-hasat-değerlendirme aşamalarında denetim, kontrol ve izlemenin bilimsel yapılmadığı, hastalık ve zararlılara zemin hazırlayan tozlu TARIMSAL yollar dahil, SÜRDÜRÜLEBİLİR modern TARIMSAL KALKINMAYI gerçekleştiremeyip TARIM geri plana atılmıştır.

Zorunlu ARILI TARIMA geçilmeyerek insan sağlığı açısından GÜVENİLİR gıda üretilemediği, TAHLİL-ANALİZLİ kalıntılardan anlaşılmakla, müşteri memnuniyetsizliğinden bilinmektedir.

Üreticiler iyi borcu, kötü borçla kapatıp/kapatamayıp icralık halde, TARIM ve SANAYİDE haklı KOPMALAR yaşandığından, Konu Uzmanı olmayanlar EKONOMİYİ geri plana atmıştır.

Neticede; Türkiye’de tarım, TARIMSAL SEKTÖRLE mutlaka buluşturulacaktır.

Türkiye’nin geleceği için DOĞAYI koruyup GÜZELLİKLER katmaktan başka seçeneğimiz kalmamıştır.

Kuzey Kore kıtalararası UZUN MENZİLLİ NÜKLEER yeni balistik füze testine hazırlanırken, Türkiye’de teknolojik üstünlüğü bulunmayan ekonomisi, sanayisi, tarımsal sanayi, tarıma dayalı sanayi, gıda sanayi plansız, çarpık, dağınık, düzensiz, yanlış ENDÜSTRİSİ yerleşim yerlerinden derhal çıkarılacaktır.

Türkiye’nin tüm ŞEHİRLERİ daraltılıp büyütülecektir.

Sonuç; Türkiye’nin yeni umudu ve hayatı HUKUK, ÜRETİM, TARIM ve YANLIŞ SANAYİYE dayalı EKONOMİSİ sağlıklı gitmediğinden, geliştirilmiş YÜKSEK TEKNOLOJİ olacaktır.

Bilgi ve yüksek takdirlerinize DİKKATLE ve ÖNEMLE saygılarımla arz ederim. 03.09.2017

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 67830 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM