Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
25 MACH-SARRAU ÜZERİ FÜZE VE UÇAK AKROBASİ ŞOVU
14.11.2016

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

25 MACH-SARRAU ÜZERİ FÜZE VE UÇAK AKROBASİ ŞOVU

Sınır tanımadan gelişen teknolojik üstünlükler marifetiyle, insanoğlunun ses sınırını çoktan aşarak gittikçe daha da hızlandığı demonstrasyonu ispat edilmiş Dünyamızda yaşıyoruz.

Denizde konuşlandırılmış uçak gemisine, özel tasarımla geliştirilmiş YÜKSEK hipersonik teknolojiye sahip FÜZE TAŞIMA ARACINA ve Dünyanın en hızlı gelişmiş savaş uçağına sahip saklı Ülke tarafından gerçekleştirilen FÜZE ve UÇAK akrobasi başarılı şovu yapıldı.

Transonik, sübsonik, süpersonik, hipersonik değil, Dünyada ilk, TARAFIMCA sahip olduğum sıra dışı bilgi dinamiği mevcut olduğu halde, bana ait özel tasarımlı fizibilite esas öngörülerek, TÜM ÜLKELERİN FÜZE SAVUNMA SİSTEMLERİNİ DELEBİLECEK güce sahip, KITALARARASI insanlı/insansız 25 MACH-SARRAU üzeri evet yanlış duymadınız FÜZE ve UÇAK test edilerek yüksek başarıyla ispat edilmiştir.

Aşırı heyecan duyularak, seçkin kadın/erkek pilotlar cesaret sınırlarını aşan cesaret üstü performansa dayalı inanılmaz hüner ve marifetlerini sergileyip gösteri şovu sunulmuştur.

Denizde konuşlandırılmış UÇAK GEMİSİNDEN ayrı ve ATMOSFERDE yüksek hipersonik teknolojiye sahip FÜZE TAŞIMA ARACINDAN ayrı olmak üzere 6’şar saniye arayla sırasıyla 20, 21, 22, 23, 24 ve 25 mach üzeri FÜZELER ateşlenip fırlatılarak tam isabetle denendi.

Havada, 20, 21, 22, 23, 24 ve 25 mach üzeri seyir halindeki 1 süpersonik uçakla 12 saniye, 1 hipersonik uçakla 8 saniye, 1 YÜKSEK hipersonik uçakla 5 saniye, bu sefer 30 MACH-SARRAU üzeri görünmeyen hayalet uçakla sadece 3 saniye YÜKSEK RİSKLİ gösterim DENEME şovu başarıyla yapıldı.

Deşifre etmemin nedeni, Kimse kusura bakmasın, Ülkemizde yüksek irtifa hava ve füze savunma sistemi olmadığından, ÜLKEMİZDE HAVA SAVUNMA SİSTEMİ zafiyeti yaşandığına dikkat çekmek istedim.

Zafiyet yaşandığının temelinde; Ülkemizin herhangi bir noktasında kalkışa hazır veya uçuş yapan TÜM UÇAKLARIMIZ, ne yazık ki sınır komşu Ülkelerde KONUŞLANDIRILMIŞ FÜZELER TARAFINDAN KİLİTLENDİĞİNDEN, misilleme yapma olanağımız hiç yoktur./kalmamıştır.

Anlayacağınız; Ülkemizin her tarafı BALİSTİK FÜZE tehdidi altındadır.

27.05.2016 tarihli “Uzay Bilimleri Neden Önemsenmiyor” konu başlıklı yerel makalemde nedenini açık ve net açıklamıştım. (Google)

Peki nasıl olacak?

Ülkemizde FÜZE savunması ayrı, HAVA savunması ayrı olduğu neden halen anlaşılamıyor?

Çünkü; Bilinmiyor ve önemsenmiyor.

Bunun için Ülkemiz HAVACILIĞININ uluslararası arenada yükselmesi ve acilen geliştirilmesi gerektiği çapraz ve ileri spoiler fikrim ortaya çıkmıştır.

Neticede: Ülkemizin FÜZE ve HAVA savunmasına yönelik FÜZE ve HAVA savunma sistemlerini derhal geliştirmek üzere, hem gemilerden hem de 25 mach-sarrau üzeri geliştirilmiş savaş uçaklardan ateşlenebilecek nitelikte gerek yatay ve gerekse dikey düzlemden vurabilecek imkân ve kabiliyette olacaktır.

Gelinen noktaya baktığımda, Nato Savunma ve Planlama Komite Ülkeleriyle, saklı Ülkelerle füze ve hava savunmasına ilişkin işin yürümediği, teknolojik olarak asla yürümeyeceği tarafımca çok iyi bilinmekle anlaşılmıştır.

Sonuç: Ülkemizin içinde bulunduğu blöflü stratejik, tehdit altındaki jeostratejik, güvenlik jeopolitiği, politik konum ve yüksek riskli jeopolitiğin önemi nedeniyle,

Ülkemizin enine boyuna sınırları dikkate alındığında, uzun menzilli güdümlü ve atış kontrol radarlı BALİSTİK FÜZE ve ÖNLEME SİSTEMİNİ alternatifsiz biçimde, Ülkemiz HAVA ve FÜZE SAVUNMA SİSTEMİ teknolojisini, acilen KENDİ İMKAN ve OLANAKLARIYLA yapmak zorundadır.

Bilgi ve yüksek takdirlerinize DİKKATLE ve ÖNEMLE saygılarımla arz ederim. 01.09.2016

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 67725 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM