Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
UZAYDA HİPERSONİK NÜKLEER STRATEJİ
05.09.2016

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

UZAYDA HİPERSONİK NÜKLEER STRATEJİ

İnsanoğlu Dünyamızın fizikokimya dinamik yapısını, bilerek ve isteyerek, vicdansızca ve merhametsizce, yeterince tahrip ederek kendi sonunu kendisi hazırlamıştır.

Teknolojiler marifetiyle ekosistemi bozulmuş, yaşamı olanaklı kılan yeraltı ve yerüstü doğal kaynakları kirletilmiş, canlıların tehdit edildiği, öldürülerek yok edildiği, yaşamın neredeyse imkansız hale geldiği GEZEGENİMİZ  tehlike altına girmiştir.

Dünyada gelişmiş savunma sistemlerini geliştirip yenileyen gizli ve saklı birileri, bilinen güya görünmeyen UZAYDAKİ tüm UYDULARA yönelik, yerden,/deniz altından, bu sefer hareket halinde HAVADAN evet yanlış duymadınız tam 11 MACH üzeri HİPERSONİKLER marifetiyle UZAYDA hedefli konuşlandırılan 1 UYDUYA,  yüksek başarıyla hem de param parça edilerek tam isabetle denendi.

Kimse kusura bakmasın, İnsanlar günübirlik farklı başka işlerle meşgul olurken, Atmosferde ve Atmosfer üzerinde hangi Ülkenin hangi amaçla olursa olsun konuşlandırılmış  tüm UYDULAR ne varsa tek tek hepsini paramparça yok etmek üzere, ilgili saklı HİPERSONİK UZAY MEKİKLERİ  tüm hedeflere gizli kilitlenmiştir.  

Anlayacağınız 27.05.2016 gününden itibaren Dünya Yörüngesinde mevcut hiç bir UYDUNUN can güvenliği  kalmamıştır. Bilesiniz

Mevcut durum analiz verileri, Uzayda farklı amaçla konuşlandırılmış ancak hiçbir GÜVENLİĞİ kalmamış UYDULARA sahip ilgili Ülkelerin panik ve telaşla UYKULARI  kaçmıştır.

Deşifre etmemin nedeni, DÜNYANIN uykusunu kaçırmak için değil, kimsenin bilmediği ve anlamadığı Hipersonik Uzay Mekiklere Nükleer başlık takılma olasılığı halinde,  hayal edilemeyen VAHİM DURUMA dikkat çekmek istedim.

Peki nasıl olacak?

UZAY HERKESİN ORTAK FAYDALANABİLECEĞİ SONSUZ YER olmakla, bilim ve teknolojide gelişmiş Ülkelerin amaçları ve çıkarları doğrultusunda tarafımca bilinen vizyonla keşfedilmeye çalışılmaktadır.

“Uzay Bilimleri neden önemsenmiyor” (Google) konu başlıklı 27.05.2016 tarihli makalem ile “Strateji, Evrensel, Çarpıcı Fikir, Çapraz Düşünce Analiz ve Teorileri” (Google) konu başlıklı 24.08.2015 tarihli makalemde; Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Sayın Barack OBAMA ve Kurmaylarının Dünyaya Mars Gezegeninden BAKILMASI gerektiği VURGUSU yapmamın temelinde, neden çapraz ve farklı açıdan hangi sebeple zaruriyet gereği GÖRMESİ gerektiğini açık ve net açıklamıştım.

Çünkü: Dünyada hiç kimse tarafından fark edilmeyen tarafımca bilinen hipotez değil, varsayım, olası da değil, pratiklerden geçecek ve çıkacak esasen TEORİYE dayalı GÖRÜNMEYEN HİPERSONİK NÜKLEER STRATEJİ  FELAKETİNİN doğuracağı sonuçlarını GÖRMEK,  ANLAMAK ve BİLMEKTİR.

Gelinen noktaya baktığımda, DÜNYA yaşanacak süreçte, umarım şahsımı YENİ değil GEÇ anlayacaktır.

Fotoğrafa baktığımda Dünya barışının masada neden asla çözülemeyeceği DERS ALMAYAN güçlü analizlerden gelen sinyallerle tarafımca çok iyi bilinmekle, sahip olduğum saklı çapraz spoiler fikrimle DÜNYA BARIŞININ YERDE değil esasen UZAYDA sağlanması hayal değildir.

Sonuç; Tehdit altında bulunan Gezegenimizin geleceğine yönelik, Dünya barışının mevcut şartlarda sağlanamayacağı tarafımca fark edilerek, VAHİM DURUMLA Doğanın geri dönüşümünün acımasız olacağı gerçeğini gizemli MARS GEZEGENİN sessizliğinden, esasen GÜNEŞ GEZEGENİMİZİN kızgın halde söylenmesinden yeterince anlaşılmaktadır.

Bilgi ve takdirlerinize DİKKATLE ve ÖNEMLE saygılarımla arz ederim. 04.08.2016  

 

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 67858 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM