Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
DENİZDE UÇAK AKROBASİ ŞOV VİZYONU
14.03.2016

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN

 

DENİZDE UÇAK AKROBASİ ŞOV VİZYONU

Modern ve özel tasarımlı hem de supersonik savaş uçaklarının geliştirilmiş sistemleri sayesinde,

Seçkin Kadın/Erkek pilotların cesaret sınırlarını aşan inanılmaz performansları ile hüner ve marifetlerinin sergileneceği sıra dışı gösteri şovunun temelinde,

Demonstrasyonla insanların heyecan duyarak eğlenebileceği tarafımca öngörülmektedir.

Günümüzde gelişen ve sürekli değişen teknoloji sayesinde, modernize edilmesi zarureti gereğine inandığım ve benim çok iyi bildiğim,

Ülkemiz HAVACILIĞININ neden uluslararası arenada derhal yükselmesi ve geliştirilmesi gerektiği çapraz ve ileri fikrim ortaya çıkmıştır.

Dünyada ilk; Uçak akrobasi gösteri şovlarının DENİZ ÜZERİNDE, hem GÜNDÜZ hem de GECE tasarımı, dünyayı şaşkına çevirecek vizyonla, tarafımca sıra dışı planlanmıştır

Büyük kısmı deniz içerisinde olmakla, 1 milyon kapasiteli açık, yarı açık ve kısmen sensorlarla otomatik olarak açılacak kapalı tribünler yanı sıra kompleksler tesis edilecektir.

Uluslararası uçak gösteri timleri davet edileceği için Bayan/Erkek MİLLİ AKRO TİMLER oluşturulacaktır.

GÜNDÜZ ŞOVLARI; Uçak akrobasi şovları meteorolojik duruma göre, yaz aylarında, GÜNDÜZ 3 Ülkenin katılımıyla, haftada bir,  PAZAR günü gösterime sunulacaktır.

1. Ülkenin uçak gösteri şovu 3 uçakla 7 dakika, 2. Ülkenin gösteri  şovu 5 uçakla 8 dakika,  3. Ülkenin gösteri şovu 7 uçakla 9 dakika olacaktır.

Dünyanın en hızlı gelişmiş savaş uçakları olmakla, esasen cesaret üstü performansa dayalı, tarafımca sıra dışı ÖZEL tasarlanmış ve planlanmış biçimde,

Deniz içerisinde ve DENİZ ALTINDAN evet yanlış duymadınız, özel tasarımlı denizaltıından sensorların marifetiyle otomatik açılan kısımdan, sadece DURDUĞU YERDEN KALKIŞ YAPAN özel savaş uçakları şovu yapılacaktır.

1. savaş uçağı akabinde 1 dakika sonra 2. savaş uçağı kalkış yapılmasını müteakip, beklenmeyen ve bilinmeyen BUKALEMUN renklerle, dış/iç loop DENİZ SUYUNU TEĞET GEÇMEYE dayalı 10 dakika akrobasi şov sunulacaktır.

GECE ŞOVLARI; Özel uçak gösteri timi tarafından, gelişmiş yüksek teknolojik Las Vegas ışık sistemli 7 uçakla, 12 dakika şov sunulacaktır.

Alevrona dayalı gündüz gösterim şovunda; Seyircilerin aşırı heyecan duyabilecekleri Humpty, Humpty-Bump, Laping, Loop (iş/dış/kare), Snap, Sorti, Spin,

Cuban 8, Tailslide, Rool (tono), Pike, Stal Turn, Şandel, Split.S, Rötörmann, Immelmann, Hammerhead, Vrille, Knifeedge vb. sürprizlerin yapılması tarafımca öngörülmektedir.

Getiriler yönüylü; Naklen yayın hakları söz konusu olacaktır. Esasen her Ülkenin şov gösterisi SMS’lerle puan sistemine dayatılmak üzere tarafımca tasarlanmış ve planlanmıştır.

Neticede: Bilinmeyen fikrimin temelinde, Bölgemiz/Ülkemiz turizminin canlandırılması, kalkınması, geliştirilmesi ve sürdürülebilir olmasına zemin hazırlamaya yönelik, Dünya insanlarıyla kaynaşmaya dayalı, sıra dışı bir Vizyon kazandırılması tarafımca hedeflenmiştir.

Sonuç: Öngördüğüm projemin yatırım ve artırım olanakları yönüyle katma değeri, istihdamı, inanılmaz cazibesi, çekiciliği ve merak uyandırmasının arka planında unutulmuş turizm sektörünün stratejik önemini ön palana çıkarmaya dayalı olacaktır.

Göreceksiniz ki, yüksek kazanca bağlı rantabilitesi başlangıç yılında kendini amorti edebileceği tarafımca hesaplanarak değerlendirilmiş ve beklenen turizm patlaması yaşanacağı hedeflenmiştir.

Bilgi ve takdirlerinize saygılarımla arz ederim. 08.03.2016

   

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 53333 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM