Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tahir ZAN
DÜNYANIN EN YÜKSEK GÖKDELENİ
04.03.2016

Ziraat Teknikeri Tahir ZAN


DÜNYANIN EN YÜKSEK GÖKDELENİ


Toprak yer zemini saklı kalmak kaydıyla,

Deniz içerisinde, deniz seviyesi altındaki yükseklik ayrık, hem de deniz seviyesi üzerinden olmak kaydıyla,

Kendi kendine duran ve OTOMATİK olarak kendi kendini destekleyen Dünyanın muhteşem en yüksek kule proje tasarım, ileri teknolojik planı, metraj, maliyet, keşif özeti, ön fizibilite, yüksek teknolojik fizibilitesi, turizme yönelik spor ve her türlü faaliyetlerinin yapılabileceği, olağanüstü peyzaj ve mimarisi bana ait olmak üzere,

Samandağ’ın bilinmeyen Vizyonunu ön plana çıkarıp, marka yapacak biri 20.09.2015 günlü, '’Samandağ’ın Ortak Geleceği Sürdürülebilir Turizm Stratejisi’'

Diğeri 02.11.2015 günlü '’Samandağ’ın Ortak Geleceği Sürdürülebilir Turizm Stratejisi’' yerel makalemde,

Deniz içerisinde ve deniz seviyesi üzerinden olmak üzere, yüksek teknolojiyle kendi kendine duran ve OTOMATİK olarak kendi kendini destekleyen tam 1.000 m. yükseklikteki dünyanın en yüksek kulesi proje fikri bana aittir. (Google)

Keza; Aynı makalemin 28.09.2015 günü yorumlu bölümünde tarafımca tam 1.312 m. yükseklikte gizemli kuleyi yüksek teknolojik planla yapmayı başardığımı açıkladım. (Google)

29.12.2015 günlü, '’Hayal Vizyonlu Büyükşehir” yerel makalemde, deniz içerisinde ve deniz seviyesi üzerinden olmak üzere, yüksek teknolojiye dayalı kendi kendine duran ve otomatik olarak kendi kendini destekleyen TAM 1.500 M. yükseklikteki dünyanın görkemli en yüksek kulesi fikri bana aittir. (Google)

Makalemde, Kule tesis etmek isteyen Suudi Arabistan dahil, tüm ülkelere KARŞILIKSIZ hizmet ve katkılara dayalı BEDAVA olarak, metraj, maliyet, keşif özeti ve fizibilite sihirli kule ile ilgili her türlü bilgilerini vermeye hazırım. Helal hoş olsun. Belirtmiştim. (Google)

Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde tesis etmek istediği 1.000 m. yüksekliğindeki kule Suudi Arabistan halkına hayırlı uğurlu olsun.

Bu sefer hazır olun, deniz içerisinde kendi kendine duran ve kendini destekleyen deniz üzerinden olmak üzere tam 1.555 m. yüksekliğe erişecek GÖKDELENİN üstün teknolojik planını  yapmayı başardım.

Bilgi ve takdirlerinize saygılarımla arz ederim. 04.03.2016

 

Tahir ZAN

Ziraat Teknikeri


Bu yazı 53732 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM