Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
MOTOSİKLET GRUPLARI NEFES BEBEK İÇİN FARKINDALIK YARATTI
GÜNDEM
2022-09-22 18:05

MOTOSİKLET GRUPLARI NEFES BEBEK İÇİN FARKINDALIK YARATTI

MOTOSİKLET GRUPLARI NEFES BEBEK İÇİN FARKINDALIK YARATTI

İlçemiz Meydan Mahallesi’nde yaşam mücadelesi veren Nefes Bebeğin doğum günü dolayısıyla İskenderun, Arsuz ve Antakya’da bulunan sayıları 100’den fazla olan motosiklet grupları Meydan Mahallesi’ndeki evini ziyaret ettiler.

Motosiklet gruplarından oluşan motosiklet sürücülerinin ziyaretinden memnun olduklarını belirten aile bireyleri, doğum günü dolayısıyla geldikleri için Nefes bebeğe güç vermelerinden dolayı teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan Minnına Motosiklet Kulübü Üyesi Dilek Bostancıoğlu, “Minnına Motosiklet Grubu öncülüğünde, Ünal Motosiklet Grubu, Körfez Motosiklet Derneği, Alexandrette Motosiklet Grubu ve gönüllü, duyarlı motosiklet tutkunu arkadaşlarımız ile Hatay Samandağ Meydan Köyü’nde ikamet eden Sma tip1 hastası olan Nefes Yeşil bebeğimize nefes olmak ve yeni yaşını kutlamak için motorlarımızı maviliklere sürdük. Bizler bir kez daha elimizi taşın altına koyduk, koymaya da devam edeceğiz. Elimizden gelenin fazlasını her zaman motosiklet grupları olarak yapacağız. Haydi Hatay, sıra sende. Nefes bebeğimize hep birlikte nefes olalım. Etkinliğimize destek veren emeği geçen her arkadaşıma, gönüllümüze minnettarız. Emeğinize, yüreğinize, bileğinize sağlık.” dedi.


Bu haber 123 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM