Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
VALERIE GİYİM MAĞAZASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
2022-11-23 09:00

VALERIE GİYİM MAĞAZASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

VALERIE GİYİM MAĞAZASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

   İlçemiz saygın insanlarından Bireyşoğlu ailesinin Tarık& Nilüfer Bireyşoğlu’nun gelinleri Görkem Bireyşoğlu’nun eşi genç kadın girişimci,  Beste Bireyşoğlu’nun açmış olduğu VALERIE Giyim mağazasının açılışına yoğun katılım.  

Antakya General Şükrü Kanatlı Mahallesi Atatürk Caddesi Kale Apartmanı  Öz Havare Market karşısında hizmete giren VALERIE Giyim mağazasının açılışına Ak Parti Samandağ İlçe başkanı Semir Özdemir, CHP Samandağ Kadın Kolları başkanı Yüksel Berber, Dt. Latif Günay, Karaali Kuyumcusu sahibi Neval Karaali, Tarık Bireyşoğlu ve eşi Nilüfer Bireyşoğlu, Duhter Emir ve çok sayıda davetli katıldı.

   Bireyşoğlu, “Yenilikçi ve modern vizyonuyla seçkin Türk ve yabancı tasarımcıların ürünlerini tek bir çatı altında keyifle topladık. Benzersiz tasarımıyla kaliteli, modern, özgün ve iddialı markalarla kadınlarımızın tarzına katkılar sağlamayı hedefledik. Enerjik dinamik ve samimi bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan VALERIE Antakyalıların hizmetinde. Bu süreçte bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler.” dedi.


Bu haber 377 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM