Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
SAMANDAĞ’INA HAYRAN KALDILAR
GÜNDEM
2022-09-22 16:28

SAMANDAĞ’INA HAYRAN KALDILAR

SAMANDAĞ’INA HAYRAN KALDILAR

Hatay’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler.

İlk önce Samandağ Belediyesi’ne gelerek  Başkanlık Makamında Başkan Eryılmaz’ı ziyaret eden misafirler, daha sonra Başkan Eryılmaz ile birlikte Samandağ Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk defa Samandağ’da kurulan Gastronomi Köyü, Vakıflı Köyü ve Vakıflı Mahallesi’nde bulunan Vakıflı Meryem Ana Kilisesi, Hıdırbey Mahallesi’nde Musa Ağacı, Hz. Hızır Türbesi ve ardından Hatay’ın en görkemli parklarından biri olan Atatürk Sahil Parkı’nı gezdiler. 

Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve beraberindeki misafirler ilçe turizmine katkı sunmak amacıyla ilçeye kazandırılan Atatürk Sahil Parkı ve Gastronomi köyünü çok beğenerek, hayran kaldılar.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada misafirleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek; “ Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı sayın Fethi Yaşar ve Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı sayın Av. Kazım Kurt eşleri ile birlikte bizlere nezaket ziyaretinde bulundular.

Değerli misafirlerimizi İlçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyor, kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

 


Bu haber 171 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM