Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
“ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”
GÜNDEM
2021-07-25 10:41

“ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

“ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ve Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu mezarlıkta yaptığı araştırmada çocuklarımızın ve gençlerimizin çoğu uyuşturucu kullandıklarını gözleöledi

Cabburoğulları mezarlıkta yaptığı araştırmalar ile ilgili şunları söyledi. “Aylardır yaptığım çalışmalarda mezarlıklarda paylaşmış olduğum bu resimler tehlikenin ne kadar büyük olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Değerli Samandağlılar; Öncelikle Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bayramlarımızı huzur ve mutluluk içerisinde geçirebilmemiz, sevdiklerimizi kaybetmememiz ve bayramı bayram tadında yaşayabilmemiz için çocuklarımıza sahip çıkabilmemiz çok önemli. Son yıllarda maalesef ki uyuşturucu ilçemizde git gide yaygınlaşmaktadır. Sevgili aileler çocuklarımıza sahip çıkalım ve yanlarında olalım. Aylardır yaptığım çalışmalarda mezarlıklarda paylaşmış olduğum bu resimler tehlikenin ne kadar büyük olduğunu açıkça ortaya koymaktadır."GENÇLER" Unutmayın ki uyuşturucu merak ile başlar ölüm ile biter. Her çeşidi ile uyuşturucu birer intihar yoludur. "GENÇLER" Bağımlılık uyuşturucuya değil ailelerinize olsun. Burdan yetkililere de seslenmek istiyorum reçetesiz en…Sayın basın sizde kendi çocuklarınız ve de Samandağ’daki çocuklarımız için sorumlu bir gazeteci olarak lütfen ön sayfa da haber yapın ;gereğini arz ve rica ediyorum saygılar”


Bu haber 2757 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM